Ustawienia

29°C
Powróć do: Agroturystyka

Gmina Miastko

Od kilku lat na terenie miasta i gminy Miastko dzięki licznie powstającym kwaterom prywatnym i gospodarstwom agroturystycznym poprawiła się dostępność noclegów. Można tu uprawiać różne formy wypoczynku, m.in. wędrówki piesze i rowerowe, kąpiele, kajakarstwo, żeglarstwo, wędkarstwo, myślistwo itp.

Gospodarstwo Agroturystyczne Lucyny Kapłan
Wołcza Mała 7
tel. 857 17 94 lub 857 32 91
tel. kom: 692 721 519
www.agrovita.com.pl
agrovitatur@poczta.onet.pl

Gospodarstwo położone z dala od wsi, nad stawem, w pobliżu lasu. Możliwość korzystania ze sprzętu pływającego na stawie. Organizacja ognisk, grillowanie. Miła atmosfera domowa, m.in. przy kominku. Wędkowanie na stawie i okolicznych jeziorach. Bogata flora i fauna w otoczeniu gospodarstwa. Cisza.

Atrakcje: własny staw, możliwość wędkowania, organizacja wyjazdów do lasu bryczką, rowery do dyspozycji gości. Wyżywienie: całodzienne. Łazienki tylko dla gości. Gospodarze znają język niemiecki. Sezon turystyczny: cały rok. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Odległość od przystanku PKP i PKS: 3 km.

Gospodarstwo Agroturystyczne Jolanty i Jerzego Bruskich
Wałdowo 45
77-207 Piaszczyna
tel. kom. 600 810 608

Gospodarstwo położone z dala od wszelkiej zabudowy, w promieniu 3 km jest 11 jezior, do lasu-50 m, możliwość polowania, w pobliżu rezerwat przyrody. Atrakcje: kajaki, plac zabaw, bryczka, grill, możliwość zorganizowania ogniska, suszarnia grzybów, jezioro w odległości 1 km, możliwość wędkowania, las - 50 m, spływy kajakowe Brdą. Wyżywienie: całodzienne, śniadanie, obiadokolacja, kuchnia bazuje na produktach własnych, kuchnia wyłącznie dla gości. Łazienka wyłącznie dla gości Gospodarze znają język niemiecki i rosyjski. Sezon turystyczny: cały rok. Odległość od przystanku PKP 13 km, PKS 3 km.

Gospodarstwo Agroturystyczne Romana Hresiukiewicza
Wołcza Mała 29
tel. kom. 600 591 309
agrourok@interia.pl

Gospodarstwo położone jest przy drodze krajowej nr 20, bezpośrednio nad jeziorem Średnie, nieopodal lasu. Gospodarstwo posiada ładne, przestrzenne pokoje, posesja jest ogrodzona i posiada miejsce do parkowania samochodów. W pobliżu gospodarstwa znajduje się siedem jezior i parki krajobrazowe, są też liczne ścieżki dla turystyki pieszej i rowerowej. Istnieje możliwość grillowania i wędkowania. Gospodarstwo położone jest 3 km od miasta. Atrakcje: las - 300 m, jezioro przy gospodarstwie, możliwość wędkowania i korzystania z łodzi, plac zabaw, rowery, grill, tenis stołowy, łódź i ognisko. Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja, aneks kuchenny wyłącznie dla gości. Łazienki tylko dla gości. Gospodarze znają język rosyjski. Sezon turystyczny: cały rok. Zasięg sieci komórkowych: dobry. Nie istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Odległość od przystanku PKP: 3 km, PKS: 400 m.

Gospodarstwo Agroturystyczne Teresy Sztobnickiej
Przęsin 26b/3
tel. (059) 857 33 56, tel. kom.601 057 189

Gospodarstwo: dla gości przeznaczono budynki wolnostojące, każdy pokój z osobnym wejściem i osobną łazienką oraz aneksem kuchennym. W odległości 3 km jest 10 dużych jezior, w tym 3 rezerwaty przyrody. Do lasu jest 300 m. Cały plac dla gości jest ogrodzony. Atrakcje: rowery, plac zabaw dla dzieci, stół do tenisa, grill i ognisko, suszarnia grzybów, prywatne stawy rybne, łowienie ryb w cenie noclegu, wędzarnia ryb, łódka, dom wędkarza. Wyżywienie: obiady, kuchnia wyłącznie dla gości. Łazienki tylko dla gości. Gospodarze znają język rosyjski, słabo - niemiecki. Sezon turystyczny: cały rok. Zasięg sieci komórkowych: dobry. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Odległość od przystanku PKP - 4 km, PKS - 200 m.

Gospodarstwo Agroturystyczne Zofii Piątkowskiej
Trzcinno 20
77-20 Miastko
tel. kom. 507 100 669
www.przepiorczafarma.pl

Gospodarstwo: przepiórcza farma leży nad jeziorem Trzcinno wokół lasów bukowo-sosnowych, w których jest dużo zwierzyny łownej i obfitość grzybów. Teren do wycieczek rowerowych, jazdy na nartach i sankach. Gospodarze organizują imprezy integracyjne, sylwestra. Smaczna kuchnia domowa, wędzone mięso, przepiórki. Atrakcje: rowery, łódki, kajaki, jezioro, las, wędkowanie. Wyżywienie: całodzienne, wg uzgodnień. 8 łazienek tylko dla gości. Gospodarze znają język niemiecki i angielski. Sezon turystyczny trwa cały rok. Zasięg sieci komórkowych: słaby. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Odległość od przystanku PKP - 12 km, PKS - 0,5 km.

J. Kiedrowski
Głodowo 10a
tel.: 691 654 418
Noclegi - 2 pokoje 2 osobowe, wyżywienie we własnym zakresie, rowery do wypożyczenia, chuśtawki, jazda konna, czynne sezonowo.

Gacówka Gaca B.F.
Turowo 16
tel.: 600 247 075
5 pokoi 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyżywienie na miejscu, własny staw - wędkowanie w cenie pokoju, miejsce na ognisko, pole namiotowe, boisko do siatki i kosza, przejażdżki bryczką i w siodle

PGL LP Nadleśnictwo Trzebielino- Leśny Pensjonat Wiatrołom
Wiatrołom 9, 77-200 Miastko
e-mail: wieslaw.czubinski@szczecinek.lasy.gov.pl
tel. 506 075 026

Leśny Pensjonat Wiatrołom położony jest w samym sercu trzebielińskich lasów, z dala od dużych aglomeracji miejskich. Duże obszary leśne okalające pensjonat zapewniają specyficzny mikroklimat - czyste powietrze wypełnione olejkami eterycznymi i dobrą energią bijąca z drzew, w połączeniu z brakiem zasięgu i niewielką liczbą tubylców gwarantuje udany wypoczynek oraz regenerację sił.

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.