Logo Powiatu Bytowskiego
Powróć do: Agroturystyka

Gmina Czarna Dąbrówka

Gmina Czarna Dąbrówka posiada szczególne walory środowiskowe, które stwarzają ogromne możliwości aby rozwijać się turystycznie. Predysponują ją do tego: malowniczość krajobrazu, duże obszary leśne, mnóstwo jezior, spory zasób środowiska kulturowego, obecność Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Tereny gminy to obszary naturalne, niemalże dziewicze, a momentami "dzikie".

Maria i Jan Bryjka
76-243 Mikorowo
tel. +48 (059) 821 22 92, 821 26 60
tel. kom. 0 507 112 025

Okolice Mikorowa, gdzie mieści się nasz dom, otoczone są lasami i jeziorami, pozbawione jakiejkolwiek infrastruktury przemysłowej. Ta czystość środowiska sprzyja wypoczynkowi połączonemu z plażowaniem, wędkowaniem (odległość od jeziora tylko 500 m, grzybobraniem oraz wędrówkami, jazdą rowerową i przejażdżkami konnymi po uroczych lasach. W domku wolnostojącym otoczonym dużym ogrodem, gdzie mamy plac zabaw dla dzieci, boisko, basen kąpielowy, miejsce na grilla, ognisko, kąciki wypoczynkowe z meblami ogrodowymi, przygotowaliśmy dwa odrębne mieszkania dla dwóch rodzin czteroosobowych. Jedno mieszkanie mieści się na parterze, gdzie są dwa pokoje dwuosobowe z telewizorem. Jest tu również obszerna kuchnia wyposażona w kącik jadalny, łazienka z natryskiem, wc i pralka automatyczna.

Z mieszkania jest wyjście na duży zacieniony taras i duży ogród. Drugie mieszkanie na piętrze to dwie sypialnie dwuosobowe, pokój dzienny z telewizorem, łazienka z wanną, wc i pralką automatyczną, duża kuchnia kompletnie wyposażona z lodówką i kącikiem jadalnym. Z mieszkania wychodzi się na zadaszony, słoneczny balkon. W gospodarstwie są zwierzęta: króliki, koty, psy, ptaki, ryby. Jest tu cicho i spokojnie, idealne miejsce do wypoczynku i zabaw dla dzieci. Atrakcją są tereny łowieckie, pole namiotowe, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi" 8 km.

Niedaleko jest przystanek autobusowy, sklep. Proponujemy żywność wiejską i wyżywienie całodzienne. Możesz wypoczywać tu przez cały rok. 

Teresa i Wiesław Maciaszek
Karwno 26, 77-116 Czarna Dąbrówka
tel. kom. 0 608 227 027
Mieszkamy w niewielkiej wiosce, położonej wśród lasów i jezior. W odległości 700 m znajduje się piękne, czyste, otoczone lasami jezioro z możliwością kąpieli i wędkowania. Niedaleko przepływa rzeka Łupawa, będąca częścią Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi" liczącego 8 km, obfitująca w ryby. Oferujemy 4 pokoje (8 miejsc noclegowych), oddzielną kuchnię, oddzielną łazienkę, wyżywienie całodzienne, żywność wiejską. Do atrakcji należą: jazda konna, tereny łowieckie, ognisko, pole namiotowe, szlak turystyczny, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów, boisko do gy w piłkę siatkową. Blisko kwatery znajduje się przystanek autobusowy i sklep(50 m). Doskonałe warunki do uprawiania turystyki. Zapraszamy przez cały rok!

Krystyna Gruchała - Rokity
jezioro 100 m, rzeka, las 50 m, wędkowanie 100 m, jazda kona, tereny łowieckie, ognisko, rowery w gospodarstwie, gastronomia - 5 km, przystanek autobusowy, sklep, żywność wiejska, kwatera sezonowa, Park Krajobrazowy "dolina Słupi", 2 pokoje, 4 miejsca, oddzielne kuchnia i łazienka, wyżywienie całodzienne, szlak turystyczny.

tel. 661 923 716
http://agroturystakaszuby.pl/