Logo Powiatu Bytowskiego
Powróć do: Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu

Starostwo Powiatowe w Bytowie
ul. Ks. dr. Bolesława Domańskiego 2, 77-100 Bytów
 Wydział/Dział/Stanowisko  Imię i Nazwisko  Nr wewnętrzny  Nr zewnętrzny
 Biuro Obsługi Klienta (BOK)  Marzena Polikarpczyk 104 59 822 80 00
 Marzena Sierzputowska  106
 
 Sekretariat  Paulina Richter-Złotek 201  
 Starosta  Leszek Waszkiewicz 203
 Wicestarosta  Roman Ramion 208
 Sekretarz  Jolanta Bogusławska 210
 Biuro Rady i Zarządu Powiatu
 Obsługa Rady i Zarządu Powiatu  Kinga Cichosz 207 59 822 80 05
 Mariola Stobińska
 Wydział Organizacyjno–Prawny
 Naczelnik Wydziału  Małgorzata Szafraniec 301 59 822 80 06 
 Rozliczenia  Marta Wyrowińska 302
 Zamówienia Publiczne  Renata Murglin 303
 Monika Taraszewicz
 Obsługa informatyczna  Kazimierz Cuppa 304
 Grzegorz Ryngwelski
 Zarządzanie Kryzysowe i Obrona Cywilna  Agata Miniach 305 59 822 60 11
 Dariana Niklas
 Sprawy administracyjne i kontrola  Sylwia Olik 306  
 Kadry  Justyna Kaminska  308
 Wydział Finansowo-Budżetowy
 Skarbnik  Anna Tomkowska  315 59 822 80 09
 Płace  Krystyna Kapuścińska  314
 Główna księgowa  Katarzyna Masternak  313
 Księgowość   Michał Kasiewicz 313
 Aneta Wardyn
 Planowanie budżetu   Magdalena Czeczot 312
 Małgorzata Gawin
 Wydział Obsługi Wspólnej
 Naczelnik Wydziału  Sylwia Miotk 316 59 822 80 07
 Zastępca Naczelnika  Arkadiusz Sierakowski  61
 Kadry  Joanna Knuth 310
 Izabela Kulas
 Ewa Pawłowska 
 Płace  Gabriela Jankowska 309
 Anna Treder
 Anna Czerwińska 311
 Bożena Kierznikiewicz-Słominska
 Księgowość  Danuta Jutrzenka Trzebiatowska 317
 Patryk Megier 
 Aleksandra Bukowska 319
 Nadiia Zavalko
 Wydział Komunikacji i Drogownictwa
 Naczelnik Wydziału  Adam Rzepka 108 59 822 80 00
 Prawo Jazdy   Jan Gliszczyński 103
 Krzysztof Paszel 
 Anna Wojnik 
 Transport  Paulina Pietrasik 107
407
 Martyna Sierzputowska
 Justyna Wiczkowska 
 Ewa Woźniak 
 Rejestracja Pojazdów  Mirosława Greinke 101 59 822 80 02
 Teresa Kossak Główczewska 
 Katarzyna Skrodziuk 
 Agata Kozicka
 Katarzyna Treder
 Wydział Rozwoju i Spraw Społecznych
 Naczelnik Wydziału  Paweł Chodorowski  218 59 822 80 04 
 Sprawy społeczno-gospodarcze  Danuta Mielewczyk 219
 Tomasz Lis
 Projekty unijne  Agata Andrzejewska 220
 Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
 Naczelnik Wydziału  Agnieszka Wysocka 119 59 822 80 08 
 Geolog Powiatowy  Krzysztof Kawczyński  
 Ochrona gruntów rolnych  Żaneta Spiczak Brzezinska  116
 Gospodarka leśna  Piotr Pluto Prądzyński 
 Obsługa klienta   Agnieszka Pałubicka 117
 Gospodarka odpadami  Leszek Grudnowski  118
 Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
 Naczelnik Wydziału  Dariusz Glazik 216 59 822 80 03 
 Edukacja   Magdalena Paszylk 215
 Danuta Prondzińska 
 Kultura, promocja, współpraca zagraniczna  Małgorzata Cuppa 214
 Patrycja Rekowska
 Organizacje pozarządowe, sport  Ewelina Malek 213
 Weronika Borzyszkowska
 Wydział Architektoniczno-Budowlany
 Naczelnik Wydziału  Stanisław Sierzputowski 114 59 822 88 19
 Administracja architektoniczno-budowlana  Klaudia Adamczyk 113
 Agnieszka Leszk
 Obsługa klienta  Agnieszka Andryk 112
 Administracja architektoniczno-budowlana  Aneta Kerner 111
 Grażyna Syldatk
 Mariola Błaszkowska 110
 Magdalena Piechowska
 Katarzyna Pupka Lipinska
 Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
 Naczelnik Wydziału  Anna Kotwica 224 59 822 88 14
 Gospodarka nieruchomościami  Adriana Balińska 225 59 822 88 18 
 Paulina Strzyżewska 
 Inwestycje, administrowanie nieruchomościami  Kamila Wrońska 223 59 822 12 03 
 Ewidencja gruntów i budynków   Danuta Domaszk  222 59 822 88 21 
 Anna Labun
 Magdalena Żmuda-Trzebiatowska 221 59 822 88 15
 Geodeta Powiatowy  Tadeusz Keliński 226 59 822 88 20
 Obsługa klienta  Karolina Rychter 120 59 822 88 17
 Powiatowy Ośrodek Dokumentacji 
 Geodezyjnej i Kartograficznej 
 Karolina Kiełpińska 121 59 822 88 11 
 Anna Szok-Prądzyńska 
 Zyta Bruska 227 59 822 88 13 
 Magdalena Kuzio 
 Kamila Ollick
 Anna Ryngwelska 
 Igor Bronka
 
 Powiatowy Rzecznik Konsumentów  Sylwia Olik 306 59 822 80 00
 Audytor wewnętrzny   Edyta Szutenberg  307 59 822 12 02
 Radca Prawny  217 -----------------
 
 Obsługa/kierowcy   Andrzej Jażdżewski 401  
 Grzegorz Żynda
 Zbigniew Syldatk
 Archiwum   Marzena Polikarpczyk  402  
 Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej / Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie 109  
 Rejestracja do Nieodpłatnej Pomocy Prawnej / Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego 306 59 822 52 15
 Terenowy Punkt Paszportowy 410  59 822 80 00
Oddział Zamiejscowy w Miastku
ul. Grunwaldzka 1, 77-200 Miastko
 Wydział/Dział/Stanowisko  Imię i Nazwisko  Nr wewnętrzny  Nr zewnętrzny
 Sekretariat,
 Ewidencja gruntów i budynków,
 Powiatowy Ośrodek Dokumentacji
 Geodezyjnej i Kartograficznej 
 Aleksandra Nenca 63 59 822 14 00
59 822 14 05
 Wydział Obsługi Wspólnej
 Zastępca Naczelnika  Arkadiusz Sierakowski 61 59 822 14 04
 Księgowość   Anna Hnat 62 59 822 14 00 
 Joanna Rokuszewska
 Wydział Komunikacji i Drogownictwa
 Prawo jazdy, rejestracja pojazdów  Małgorzata Platta 53 59 822 14 01
 Żaneta Zacharzewska
 Wydział Architektoniczno–Budowlany
 Administracja architektoniczno-budowlana  Kinga Milda 64 59 822 14 03
 Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej / Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie  57 59 822 14 02
 Rejestracja do Nieodpłatnej Pomocy Prawnej / Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego 59 822 52 15