Logo Powiatu Bytowskiego

Bytów: Spotkanie z podróżniczką Miłką Raulin

Bytów, 5.06. Spotkanie z podróżniczką Miłką Raulin


Biblioteka Miejska w Bytowie zaprasza 5 czerwca 2025 r. o godz. 17:00 na spotkanie z podróżniczką Miłką Raulin w Budynku Dworca Kolejowego w Bytowie.

Miłka Raulin to prawdziwa dziewczyna z sąsiedztwa, która kocha świat, podróże i wyzwania. Mama, inżynier trakcji elektrycznej, pasjonatka wspinaczki wysokogórskiej i szybownictwa. Udowadnia, że rodzicielstwo nie wyklucza spełniania marzeń!


W 2018 roku zdobyła Mount Everest, kończąc swój 7-letni projekt "Siła Marzeń - Korona Ziemi", stając się najmłodszą Polką z Koroną Ziemi, pierwszą gdynianką i Kaszubką, która tego dokonała.

W 2022 roku przetrawersowała Grenlandię jako trzecia i najmłodsza Polka - wcześniej zrobiło to tylko 10 Polaków.

Zdobyła też Koronę Gór Polski zimą w niespełna tydzień, jako pierwsza Polka.

Autorka książek, pomysłodawczyni projektu „Siła Marzeń”, prowadząca cykl „Ulepieni z pasji” - nominowanego do Telekamery 2022. Laureatka nagród Red Bull, Forbes - Leaders of Future, Magellana, Cosmopolitan i wielu innych.


Przyjdź, poznaj ją osobiście i zainspiruj się jej historią!
5 czerwca, godz. 17:00
Dworzec Kolejowy w Bytowie
Wstęp wolny!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia